NAUJIENOS

NAUJOS KARTOS TERMOPUTOS

Ekonominės situacijos keičiasi, tad vis ieškome įvairių šiltinimo medžiagų pasirinkimų. Statybų rinka nepastovi, o užsakovams darbai negali sustoti, tad radome dar vieną pasirinkimą perdangos šiltinimui. Tai lenkiška stiklo vata URSA.

Daugiau about NAUJOS KARTOS TERMOPUTOS

Nauja šiltinimo medžiaga – stiklo vata URSA

Ekonominės situacijos keičiasi, tad vis ieškome įvairių šiltinimo medžiagų pasirinkimų. Statybų rinka nepastovi, o užsakovams darbai negali sustoti, tad radome dar vieną pasirinkimą perdangos šiltinimui. Tai lenkiška stiklo vata URSA.

Daugiau about Nauja šiltinimo medžiaga – stiklo vata URSA

Vėjo deflektoriai nešildomų palėpių vėdinimui

Šlaitinių stogų palėpėms, kuriose neįrengtos specialios čerpės ar kaminėliai vėdinimui, galima pasiūlyti Isover vėjo deflektorius biriai vatai, kurie skirti pastogėje esančios vatos apsaugai nuo vėjo. Isover vėjo deflektorius – tai oro srautų kreipiančioji, pagaminta iš stipraus kartono, kuri yra higroskopinė medžiaga ir jo paviršiai yra atsparūs vandeniui.

Daugiau about Vėjo deflektoriai nešildomų palėpių vėdinimui

Kokia klaida dažnai pasitaiko, atliekant sienų šiltinimą?

Namų savininkai apie sienų šiltinimą pradeda galvoti rudenį, nes pajaučia ateinančią žiemą ir susirūpina šiluma namuose. Tačiau ruoštis žiemai, galima pradėti jau anksčiau, nes dažnai pamirštama, kad esantis oro tarpas sienoje atneša nemažai žalos.

Daugiau about Kokia klaida dažnai pasitaiko, atliekant sienų šiltinimą?

A++ energinio naudingumo klasė – kokie reikalavimai pasikeitė gyvenamųjų namų projektavime?

Apžvelgsime keletą skirtumų tarp reikalavimų A+ ir A++ energinio naudingumo klasei. Esminis skirtumas, kad nuo šiol A++ name daugiau nei 50 procentų energijos turės būti pagaminama iš atsinaujinančiosios energijos ( biokuras, vėjo jėgainės, saulės elektrinės, geoterminiai ištekliai ir šilumos siurbliai).

Daugiau about A++ energinio naudingumo klasė – kokie reikalavimai pasikeitė gyvenamųjų namų projektavime?

7 klausimai šiltinimo specialistui – ką žinoti prieš ruošiantis šiltinimui?

Šiltinimas yra ne toks brangus, kaip dauguma žmonių galvoja. Daugeliu atvejų jūs susigrąžinsite tai, ką išleisite šiltinimui, vien tik apšiltinus perdangą – jau per du metus sumažinsite energijos sąnaudas. Kuo didesnė bus šiluminė varža, tuo labiau sumažės šilumos nuostoliai. Tinkamai atlikti šiltinimo darbai  – geriausia ir efektyviausia priemonė sutaupyti lėšas, skiriamas namo šildymui.

Daugiau about 7 klausimai šiltinimo specialistui – ką žinoti prieš ruošiantis šiltinimui?

PAS MUS GALITE ĮSIGYTI ŠILTINIMO IR SANDARINIMO MEDŽIAGŲ

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti