NAUJIENOS

Stogo šiltinimas A++ energinio naudingumo klasės namui: šiltinimas biriomis pučiamomis vatomis ir poliuretano putomis

Įsigaliojus reikalavimui, jog naujos statybos namai turi atitikti reikalaujamą A++ energinio naudingumo klasę, kilo daug klausimų, kokią pasirinkti šiltinimo medžiagą.

Daugiau about Stogo šiltinimas A++ energinio naudingumo klasės namui: šiltinimas biriomis pučiamomis vatomis ir poliuretano putomis

Išsimokėtinai be pabrangimo

SUTEIKIAME GALIMYBĘ UŽ ŠILTINIMO PASLAUGAS ATSISKAITYTI IŠSIMOKĖTINAI !!! Apmokėk 30% šiltinimo sumos ir likusią sumą per 3 mėnesius lygiomis dalimis. Netaikysime jokių palūkanų.

Daugiau about Išsimokėtinai be pabrangimo

Gamta palėpėje – Natūralios purškiamos šiltinimo vatos

Šiltinimo vata puikus pasirinkimas, norintiems natūralios kilmės šiltinimo medžiagų. Birios purškiamos vatos tinka tiek gyvenamųjų, tiek pramoninių ar komercinių pastatų statybai. Perdangos apšiltinimas biriomis purškiamomis vatomis, padės sutaupyti šildymui žiemą ir vėsinimui vasarą. Tad, šiltinimas biria vata ne tik natūralus, iš gamtos atkeliavęs šiltinimo būdas, bet ir puikus šiltinimo, garso izoliacijos bei sandarumo sprendimas.

Daugiau about Gamta palėpėje – Natūralios purškiamos šiltinimo vatos

NAUJOS KARTOS TERMOPUTOS

UAB „Termas“ atlieka oro tarpo šiltinimą su naujos kartos termoputomis. Izoliacinės injektuojamos šiltinimo putos tiesiogiai tiekiamos iš Vokietijos Aminotherm gamintojų.

Daugiau about NAUJOS KARTOS TERMOPUTOS

Nauja šiltinimo medžiaga – stiklo vata URSA

Ekonominės situacijos keičiasi, tad vis ieškome įvairių šiltinimo medžiagų pasirinkimų. Statybų rinka nepastovi, o užsakovams darbai negali sustoti, tad radome dar vieną pasirinkimą perdangos šiltinimui. Tai lenkiška stiklo vata URSA.

Daugiau about Nauja šiltinimo medžiaga – stiklo vata URSA

Vėjo deflektoriai nešildomų palėpių vėdinimui

Šlaitinių stogų palėpėms, kuriose neįrengtos specialios čerpės ar kaminėliai vėdinimui, galima pasiūlyti Isover vėjo deflektorius biriai vatai, kurie skirti pastogėje esančios vatos apsaugai nuo vėjo. Isover vėjo deflektorius – tai oro srautų kreipiančioji, pagaminta iš stipraus kartono, kuri yra higroskopinė medžiaga ir jo paviršiai yra atsparūs vandeniui.

Daugiau about Vėjo deflektoriai nešildomų palėpių vėdinimui

PAS MUS GALITE ĮSIGYTI ŠILTINIMO IR SANDARINIMO MEDŽIAGŲ