PLĖVELIŲ MONTAVIMO DARBAI

Plėvelės montavimo darbai, neišvengiami statant namą, tai neatsiejama nuo stogų dengimo. Plėvelės montavimo darbai turi būti atlikti labai kruopščiai ir tinkamai, nes kitaip gali atnešti daugiau žalos, nei naudos. Plėvelės montuojamos, paruošiant stogą ar perdangą šiltinimui. Garo izoliacinės plėvelės reikalingos šiltinant ekovata, mineraline vata, medžio plaušo vata ar atvirų porų poliuretanu. Paruošiame pastatus šiltinimui. Montuojame plėveles bei klijuojame sandarinimo juostas. Plėvelių užtvirtinimui sumontuojame medinius tąšelius. Sandarinimo darbų ir siekiamo namo oro pralaidumo rodiklio kontrolei, atliekame tarpinius sandarumo testus.

SANDARUMO PATIKRA NEMOKAMAI

TAIKOMA, MUMS SUMONTAVUS PERDANGAI AR ŠLAITINIAM STOGUI PLĖVELES IR APŠILTINUS BIRIA PURŠKIAMA VATA.

KĄ SVARBU ŽINOTI RENKANTIS PLĖVELES?

  • TINKAMAS PASIRINKIMAS

    Būtinai renkantis plėveles, atkreipkite dėmesį į garo laidumo laipsnį, nes tai lemia plėvelės montavimo būdą.

  • TINKAMAS MONTAVIMAS

    Kitas svarbus aspektas, tinkamai sumontuoti plėveles. Svarbu kruopščiai ir gerai sujungti plėvelių kraštus, sujungti su konstrukcijomis ir kitomis komunikacijomis ar elementais, kad užtikrintumėte aukštą sandarumą.

PLĖVELIŲ MONTAVIMO PROCESAS

Plėvelės montavimui reikėtų dvejų darbuotojų. Plėvelę galima montuoti prie konstrukcijų tvirtinant kabėmis arba dvipuse lipnia sandarinimo juosta. Rekomenduojama jungiant plėvelę perdengti sluoksnius mažiausiai 10 centimetrų. Sudėjus suklijuojama aukštos kokybės lipnia sandarinimo juosta. Montuojant plėvelę prie durų ir langų, ji užlenkiama į vidų ir sujungiama su durų ir langų sandarinimo juostomis. Plėvelės pritvirtinimui naudojami mediniai tąšeliai.

PLĖVELIŲ RŪŠYS

NORITE APŠILTINTI NAMUS AR ATLIKTI PASTATO DIAGNOSTIKĄ?

Galime pasiūlyti įvairių konstrukcijų šiltinimą purškiamomis medžiagomis. Turime didelę patirtį, profesionalią įrangą ir dirbame tik su kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

PIR plokščių montavimas Vilniuje

Šiltinimas purškiama vata
PIR plokšičų montavimas

Garo izoliacinės plėvelės montavimas ir šiltinimas

Šiltinimas purškiama vata

Plėvelės montavimas naudojant ISOCELL ir SIGA produkciją

Plėvelės montavimas