ŠILTINIMAS INJEKTUOJAMU POLIURETANU

Šiltinimo putomis pasiekiamas itin sandarus šiltinimo sluoksnis.

Injektuojamo poliuretano putos –  dvikomponentė sistema, kurią sudaro poliolis ir izocianatas. Dėl savo plėtimosi savybės, sandariai užpildo uždaras konstrukcijas, prasiskverbdamas į sunkiai pasiekiamas ertmes ir kampus.

Injektuojamas poliuretanas bėgant laikui nesukrenta. Sustingusi sudaro standų, sandarų, vienalytį, besiūlį termoizoliacinį sluoksnį.

Šiltinimas injektuojamo poliuretano putomis galimas, net esant labai mažiems tarpams tarp plytų (kaip klinkerio plytelės).

INJEKTUOJAMO POLIURETANO PRIVALUMAI

  • NEPAŽEISTAS FASADAS

    Šiltinimo injektuojamo poliuretano putomis technologija nėra sudėtinga. Iš išorės plytų siūlėje kas metrą gręžiamos 10–20 mm skersmens kiaurymės. Specialia įranga, dideliu slėgiu per šias angas įpurškiamos injektuojamo poliuretano putos.

  • DIDESNĖ VARŽA

    Įpūtus injektuojamą poliuretaną į tuščias atitvarų ertmes, sustabdomas ten esantis šalto oro srautas išnešiojantis šilumą. Taip ženkliai padidinama sienų šiluminė varža.

  • IŠVENGSITE ``RASOS TAŠKO``

    Kai oro tarpas tuščias, šaltos mūrinės sienos vidinis paviršius tiesiogiai ribojasi su šiltu patalpos oru ir ant jos gali pradėti kondensuotis žalinga drėgmė, kauptis pelėsis (t. y. “rasos taškas” yra ant vidinio sienos paviršiaus). Termoizoliacine medžiaga užpildytas oro tarpas sudaro barjerą tarp šaltos išorinės ir šiltos vidinės sienų. Tokiu būdu „rasos taškas“ lengvai „pereis“ į laukinę sienos pusę, vidinė siena įšils ir komutuos šilumą į patalpas.

ŠILTINIMO MEDŽIAGŲ GAMINTOJAI

REIKIA APŠILTINTI ORO TARPĄ?

Susisiekite su mumis, nes oro tarpo įvertinimui būtina specialistui atvykti į vietą ir išmatuoti tarpo dydį, kad galėtų patarti kokio tankio medžiagos tinkamiausios.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

Sandėliavimo paskirties pastato šiltinimas poliuretanu

Šiltinimas poliuretano putomis
Sandelio siltinimas poliuretanu Plixxent

Stogo apšiltinimo poliuretanu frezavimas

Šiltinimas poliuretano putomis
Poliuretano frezavimas

Tarpo šiltinimas už gipso injektuojamu poliuretanu

Šiltinimas poliuretano putomis