ŠILTINIMAS PURŠKIAMA BIRIA VATA

Sienas įprasta šiltinti lakštinėmis ar ruloninėmis šiltinimo medžiagomis. Tačiau šiltinimas šiomis medžiagomis, tampa sudėtingesnis, nes reikia pritaikyti  montuojant komunikacijas. Karkasą svarbu parengti pagal lakštų dydį, tad gali padidėti sąnaudos.

Šiltinant purškiama biria vata karkaso nereikia taikyti prie šiltinimo medžiagos, o esant poreikiui, šiltinimo sluoksnio storį galima reguliuoti storinant ar ploninant patį karkasą. Purškiamos šiltinimo birios vatos užpildo visas ertmes ir prisitaiko prie konstrukcijų sudarydamos vientisą sluoksnį. Purškiamomis vatomis galima šiltinti tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Kai pasirenkamas šiltinimas purškiama biria vata, jis atliekamas padarant skyles plėvelėje ar apdailinėje plokštėje ir pro jas įpučiant.

Nešildomų palėpių vėdinimui galime sumontuoti Vėjo deflektorius. Vėjo deflektoriai yra apsauga vatai nuo vėjo ir sniego. Jis nukreipia oro srautus nuo pakraigės tiesiai į stogo viršų. Tokiu būdu oro srautai teka ne tiesiai į šilumos izoliaciją. Šilumos izoliacijos paviršius nėra vėsinamas ir konstrukcijos šiluminė varža atitinka suprojektuotus parametrus. Žiemos metu apsaugo nuo sniego patekimo į stogo konstrukciją.

SANDARUMO PATIKRA NEMOKAMAI

TAIKOMA, MUMS SUMONTAVUS PERDANGAI AR ŠLAITINIAM STOGUI PLĖVELES IR APŠILTINUS BIRIA PURŠKIAMA VATA.

PURŠKIAMOS BIRIOS VATOS PRIVALUMAI

  • BESIŪLĖ ŠILTINIMO MEDŽIAGA

    Suformuoja vientisą šiltinimo sluoksnį.

  • PRITAIKOMUMAS

    Lengvai ir greitai montuojama, nepalieka atliekų.

  • PAPRASTA ŠILTININTI

    Užpildo visas ertmes bei sunkiai prieinamas vietas.

VISOS PURŠKIAMOS VATOS

STIKLO VATA

Stiklo vata izoliacija atitinka griežčiausius sveikatos saugos reikalavimus. Privalumas – lengvas svoris, geri šiluminiai parametrai bei ši vata mažiau paveikiama drėgnesnės aplinkos, lyginant su kitomis vatomis.

Palėpės šiltinimas akmens vata

AKMENS VATA

Akmens vata yra naudojama daugelyje pramonės šakų, nes išskirtinės jos savybės leidžia naudoti ją tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarumas, apsauga nuo gaisro, bei akustinio komforto reikalavimai.

šiltinimas ekovata

EKOVATA

Ekovata, dar vadinama celiuliozinė vata, yra pilka smulkiapluoštė vatos pavidalo medžiaga, susidedanti iš mechaniškai susmulkintos makulatūros ir natūralių druskų, struktūra pasižymi mažu oro pralaidumu.

šiltinimas medžio plaušo vata

MEDŽIO PLAUŠO VATA

Medžio plaušo pluošto sudėtis suteikia produktui stabilumą ir ilgaamžiškumą. Ši vata – izoliacinė daugiafunkcinė medžiaga, užtikrinanti šiltas, nepraleidžiančias garso ir “kvėpuojančias” konstrukcijas.

PURŠKIAMŲ BIRIŲ VATŲ GAMINTOJAI

REIKIA SUMONTUOTI PLĖVELES?

Atliekame plėvelių montavimo darbus, sandarinimo darbus. Dirbame tik su kokybiškomis, mūsų pačių išbandytomis medžiagomis. Dirba kruopštūs ir patyrę specialistai.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

PIR plokščių montavimas Vilniuje

Šiltinimas purškiama vata
PIR plokšičų montavimas

Garo izoliacinės plėvelės montavimas ir šiltinimas

Šiltinimas purškiama vata

Šiltinimas stiklo vata už OSB plokštės

Šiltinimas purškiama vata