IEŠKOTE ĮVAIRIŲ ŠILTINIMO SPRENDIMO BŪDŲ?

Tinkami šiltinimo sprendimai Jūsų pastatui. Įmonė UAB „Termas“ atlieka namų šiltinimą. Mūsų tikslas atlikti šiltinimo darbus profesionaliai su kokybiškomis šiltinimo medžiagomis. Todėl bendradarbiaujame su žinomais gamintojais ir perkame tik sertifikuotas ir laiko išbandytas medžiagas. Atliekame įvairios paskirties pastatų šiltinimą. Neapsiribojame gyvenamųjų namų šiltinimu, atliekame ir komercinės, administracinės paskirties pastatų šiltinimą ar daugiabučių šiltinimą. Esame subūrę profesionalią komandą, turime patirties su visomis purškiamomis šiltinimo medžiagomis. Esame įsigiję specializuotą įrangą kiekvienam šiltinimo būdui. Todėl galime pasiūlyti įvairius šiltinimo sprendimus ir tinkamas medžiagas.

ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Atliekame namų šiltinimą uždarų ir atvirų porų poliuretano putomis. Oro tarpo šiltinimą atliekame tik su specialiai tam pagamintomis injektuojamo poliuretano putomis. Dirbame su žinomų gamintojų, kaip Lackfa, Plixxent, Synthesia, Ultrapur šiltinimo putomis.

šiltinimas ekovata

ŠILTINIMAS EKOVATA

Ekovata gaminama iš perdirbto popieriaus, kuris impregnuojamas natūraliomis druskomis. Druskos suteikia ekovatai didelį atsparumą degimui ir apsaugo ją nuo pelėsio, grybelio, parazitų ir graužikų. Tai viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų, puikiai tinka medinio karkaso šiltinimui.

Palėpės šiltinimas akmens vata

ŠILTINIMAS MINERALINE VATA

Šiltinimas stiklo ar akmens vata, kitaip mineraline vata, dažnai pasirenkamas perdangoms. Mineralinė vata puikus pasirinkimas sieiantiems geros garso izoliacijos, bei šiltinant purškimo būdu, padengiamas vientisu sluoksniu šiltinamas paviršius, užpildomos visos ertmės.

šiltinimas medžio plaušo vata

ŠILTINIMAS MEDŽIO PLAUŠO VATA

Medžio plaušo vata puikiai tinka perdangoms, stogams, sienoms, grindims šiltinti. Ši biri medžio plaušo vata gali vientisai užpildyti visą konstrukcijos ertmę. Šiltinant uždaras konstrukcijas, medžio pluoštas įpučiamas naudojant aukštą slėgį ir išlieka prigludęs prie vidinių konstrukcijų sienelių.

Plėvelės montavimas

PLĖVELĖS MONTAVIMAS

Plėvelių montavimas reikalauja atidaus ir kropštaus darbo, nes tinkamas plėvelės kraštų sujungimas tarpusavyje, su kitomis konstrukcijomis ar instaliaciniais elementais, prisideda prie gero namo sandarumo. Plėvelių yra įvairių rūšių pagal namo konstrukciją, tad svarbu žinoti, kada kokią plėvelę montuoti.

Sandarinimas

NAMŲ SANDARINIMAS

Vienos problemiškiausių vietų pastato konstrukcijoje, per kurias dažniausiai gali nukentėti sandarumas yra: langų angokraščiai, pamatų ir sienos sandūra, sienos ir perdangos plokštės jungtis, sienos ir šlaitinio stogo jungtis, įvairių komunikacinių įrenginių susikirtimo vietos su konstrukcijomis.

KREIPKITĖS Į SPECIALISTUS IR PASIEKITE GEROS DARBŲ KOKYBĖS IŠ PIRMO KARTO