ŠILTINIMAS ATVIRŲ PORŲ POLIURETANU

Atvirų porų poliuretano putos yra minkštesnės ir lengvesnės ( nuo 8 kg/m3 tankio iki 13 kg/ m3 pagal sitauciją, konstrukciją ar oro sąlygas). Atvirų porų poliuretano šilumos laidumo koeficientas λ = 0,037 W/(m·K). Atvirų porų poliuretano putos lengviau pasiduoda įvairių formų šiltinimui, jas galima lengviau nupjauti ar dar kitaip apdribti. Todėl atvirų porų poliuretano privalumas, kad galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas. Atvirų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių. Pats procesas neužtrunka ilgai.

Nepamirškite, kad atliekant šiltinimą atvirų porų poliuretano putomis, svarbu naudoti garo izoliacinę plėvelę.

ŠILTINIMAS ATVIRŲ PORŲ POLIURETANO PRIVALUMAI

 • MOBILUMAS

  Greitai atliekamas mobilus darbas, nereikalingas didelio tūrio termoizoliacinių medžiagų transportavimas ir sandėliavimas statybvietėje.

 • VIENTISUMAS

  Išvengiama šalčio tiltų atsiradimų, nes šios šiltinimo putos padengia visus namo kampus, sujungimus, sienos ir šlaitinio stogo sankirtas besiūliu sluoksniu.

 • KVĖPUOJA

  Kaip ir šiltinimo vatos, atvirų porų poliuretanas taip pat kvėpuojanti medžiaga, todėl puikiai tinka medinių konstrukcijų šiltinimui.

 • APKROVA

  Atvirų porų poliuretano šiltinamojo sluoksnio svoris lyginant su kitomis šiltinimo medžiagomis, yra keliais kartais lengvesnis, todėl apkrova tenkanti šiltinamai karkasinei konstrukcijai minimali.

MEDŽIAGŲ GAMINTOJAI

REIKIA SUMONTUOTI PLĖVELES?

Atliekame plėvelių montavimo darbus, sandarinimo darbus. Dirbame tik su kokybiškomis, mūsų pačių išbandytomis medžiagomis. Dirba kruopštūs ir patyrę specialistai.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

Sandėliavimo paskirties pastato šiltinimas poliuretanu

Šiltinimas poliuretano putomis
Sandelio siltinimas poliuretanu Plixxent

Stogo apšiltinimo poliuretanu frezavimas

Šiltinimas poliuretano putomis
Poliuretano frezavimas

Tarpo šiltinimas už gipso injektuojamu poliuretanu

Šiltinimas poliuretano putomis
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti