PAMATŲ ŠILTINIMAS

Renkantis medžiagas pamatų šiltinimui būtina atkreipti į izoliacijos drėgmės įgeriamumą, atsparumą gniuždymui. Labai svarbu pamatus tinkamai apsaugoti nuo drėgmės, kuri ne tik blogins izoliacijos kokybę, bet gali pažeisti patį pamatą.

Mažai įgeriančios drėgmę šiltinimo medžiagos puikiai atliks savo darbą ir bus ilgaamžės. Taip pat svarbus kuo žemesnis medžiagos šiluminis laidumas, kad užtektų kuo mažesnio izoliacijos sluoksnio. Taip sumažėja pats pamato plotis, nesustorinamos sienos.

Poliuretano putos ypač tinkamos purkšti netolygius, netvarkingus, akmeninius pamatus, dėl prisitaikymo prie šiltinamo paviršiaus.

Pamatų šiltinimas

01. PAMATŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO

Pamatų šiltinimui iš lauko labiausiai tinką didesnio tankio uždarų porų poliuretanas. Uždarų porų poliuretano putos yra sandarios ir jų  didžiausias privalumas, jog limpa prie nelygių, grublėtų paviršių. Didelio tankio uždarų porų poliuretanas bus atsparus grunto slėgiui ir drėgmei. Suformuojamas vientisas besiūlis sluoksnis, neturinti sudūrimų.

02. PAMATŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS

Iš vidaus rūsį ar pamatą šiltinti svarbu, per požeminę namo dali, jis praranda daug bendros namo šilumos. Tad pasitelkus šiltinimą uždarų porų poliuretanu, šilumos nuostoliai bus sumažinti ir taip sutaupysite lėšų išleidžiamų namo šildymui. Apšiltintos rūsio sienos poliuretano putomis, apsaugos nuo peršalimo ir padės išvengti drėgmės ir pelėsio atsiradimo.

PAMATŲ ŠILTINIMAS XXL PASTATUOSE

XXL pastatai, tai pramoninių, komercinių, ūkinių, daugiabučių, logistikos centrų, administracinių pastatų stogų šiltinimas poliuretanu.  Poliuretano putos tinka XXL pastatų pamatų bei cokolių šiltinimui. Dėl puikaus poliuretano putų sukibimo, nereikia papildomų išlaidų sutvirtinimams, gruntavimui, suklijuojančioms medžiagoms.

Poliuretano putomis pasiekiama vientisumas, siūlių nebuvimas, termoizoliacija bei betono apsauga nuo drėgmės.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO IR SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame pastatų šiltinimą visomis purškiamomis medžiagomis. Siūlome sandarinimo ir plėvelės montavimo darbus. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA BANDYMŲ LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

STATYBINIŲ MEDŽIAGŲ PARDUOTUVĖ

2019 m. pradėjome veiklą prekyboje. Mūsų tikslas pateikti kokybiškas ir mūsų pačių darbuose išbandytas šiltinimo ir sandarinimo medžiagas, kurios atitiktų kainos ir kokybės santykį. Atidarytoje parduotuvėje rasti puikių pasiūlymų, o jei nerasite, padėsime kartu paieškoti tinkamo sprendimo.

PAS MUS GALITE ĮSIGYTI ŠILTINIMO IR SANDARINIMO MEDŽIAGŲ

0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti