PALĖPĖS ŠILTINIMAS

Palėpių, ar kitaip vadinamų mansardų, šiltinimo svarba ne ką mažesnė nei stogo šiltinimo, nes izoliuojanti konstrukcija yra ne vien tik stogas, o mansardinio aukšto perdangos, stogo elementų ir sienos izoliavimas. Nesvarbu, ar palėpė bus gyvenama, ar ne, ją šiltinti vis tiek reikia, nes daugiausia šilumos prarandama per stogą.

Palėpių būna įvairių dydžių, priėjimų su skirtingomis situacijomis. Šiltinimo specialistas įvertinęs situaciją parinks tinkamiausias medžiagos, kad pavyktų palėpę kokybiškai izoliuoti.

Daugiabučių namų palėpėse dažniausiai naudojama ekovata dėl darbo greičio bei gero kokybės/kainos efektyvumo santykio.

PALĖPĖS ŠILTINIMAS PURŠKIAMA BIRIA VATA

Palėpės, kitaip, mansardos šiltinimui, norint sumažinti iš lauko sklindantį garsą ar pasiekti reikiamą varžą mažesnėmis sąnaudomis, puikiai tinka įvairios purškiamos vatoms. Šiltinimas purškiama ekovata, mineraline ar medžio plaušo vata padės užpildyti ir sunkiai prieinamas vietas.

PALĖPĖS ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Privačių namų palėpės dažnai būna sunkiai prieinamos, sudėtingų konstrukcijų, tada dažnai pasitarnauja poliuretano putos. Poliuretano putos puikiai kimba prie įvairių paviršių, išskyrus politileną. Šiomis šiltinimo putomis išgausite gerą varžą, sandarumą. Palėpių šiltinimui tinka uždarų ir atvirų porų poliuretano putos.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

PASLAUGAS UŽSAKYTI