ŠILTINIMAS AKMENS VATA

Akmens vata yra naudojama daugelyje pramonės šakų, nes išskirtinės jos savybės leidžia naudoti ją tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarumas, apsauga nuo gaisro, bei akustinio komforto reikalavimai. Akmens vata yra mineralinės vatos rūšis, kuri apriboja šilumos srautus, dėl to vata yra šilumos izoliatorius, kuris žiemą apsaugo namą nuo šilumos praradimo, o vasarą neleidžia namui įšilti. Geriausi produktai iš mineralinės vatos turi ne didesnį šilumos pralaidumo koeficientą kaip 0,032 W/mK. Pasižymi elastingumu ir atsparumu deformacijoms, pakankamai tanki, gali atlaikyti didesnę apkrovą, trumpi skirtingomis kryptimis orientuoti plaušai gerai izoliuoja ir garsą.

ŠILTINIMO AKMENS VATA PRIVALUMAI

  • NEDEGI

    Mineralinė vata  atitinka aukščiausius A1 ir A2 degumo klasės rodiklius pagal euroskalę, kur A1 yra aukščiausias rodmuo, o pats žemiausias yra F. Gaisro metu vata beveik neišskiria dūmų, dėl ko turi aukščiausią rodiklį S1. Liepsnos paveikta mineralinė vata neišteka, apie tai informuoja simbolis d0.

  • EKOLOGIŠKA

    Gaminama iš antrinių mineralinių žaliavų, naudojant suspaustas dujas, naudojant suspaustą orą arba garą.

  • IZOLIUOJA GARSĄ

    Akmens vata ypatingai gerai sugeria garsą. Todėl yra tinkamas pasirinkimas skardinio stogo šiltinimui.

ŠILTINIMO MEDŽIAGŲ GAMINTOJAI

REIKIA SUMONTUOTI PLĖVELES?

Atliekame plėvelių montavimo darbus, sandarinimo darbus. Dirbame tik su kokybiškomis, mūsų pačių išbandytomis medžiagomis. Dirba kruopštūs ir patyrę specialistai.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

PIR plokščių montavimas Vilniuje

Šiltinimas purškiama vata
PIR plokšičų montavimas

Garo izoliacinės plėvelės montavimas ir šiltinimas

Šiltinimas purškiama vata

Šiltinimas stiklo vata už OSB plokštės

Šiltinimas purškiama vata