GRINDŲ ŠILTINIMO DARBAI

Grindų šiltinimui galima naudoti įvairias medžiagas, priklauso nuo grindų įrengimo. Uždarų porų poliuretanas yra tankus ir sandarus. O jei pasirinksite šiltinimui birias vatas, gausite puikią garso izoliaciją. Jeigu grindys yra tarp pirmo ir antro aukšto, joms galioja tie patys reikalavimai kaip ir tarpaukštinei perdangai. Tokiu atvejų tinka tos pačios šiltinimo medžiagos.

Senų grindų šiltinimui galima rasti tinkamų sprendimų, nesugadinant grindų dangos, tik svarbu kreiptis į specialistus.

Grindų šiltinimas tais atvejais, kai grindų danga susidėvėjusi, dangą rekomenduojama nuimti ir grindis apšiltinti užpurškiant birią vatą ar poliuretano putas, priklausomai nuo izoliacijos poreikio ar drėgmės pralaidumo svarbos. Senuose pastatuose dažna problema – didelis drėgmės kiekis grindyse, dėl drėgmės iš grunto.

Jei medinė konstrukcija stabili galima užpildyti didelius tarpus polistireno granulėmis jas tarpusavyje suklijuojant su elastingomis termoputomis. Jei konstrukcija nestabili, ją reikia pašalinti, apšiltinti polistirenu ir išbetonuoti.

01. GRINDŲ ŠILTINIMAS NAUJAI ĮRENGIANT

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Betonuojant naujas grindis įrengiamas uždarų porų poliuretano putų sluoksnis. Po to pilamas betonas. Tarp įrengtų lagių galima naudoti įvairias birias vatas, kaip ekovata, mineralinė vata ar medžio plaušo vata.

02. GRINDŲ ŠILTINIMAS ESANT SENAI DANGAI

Grindų šiltinimas, kai tarp lagių sena šiltinimo medžiaga yra sutrupėjusi ar nusėdusi, galima apšiltinti ir nepažeidžiant dangos. Tokių atveju išgręžiamos skylės, pro kurias specialia įranga įpučiama termoputa ar įpurškiamos polistireno granulės, biri vata. Jei danga susidevėjusi, tada ji keičiama į naują.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

UŽSAKYTI PASLAUGAS