NESTANDARTINIŲ KONSTRUKCIJŲ ŠILTINIMAS

Kas yra nestandartinės konstrukcijos?

Kartais pasitaiko pageidavimų apšiltinti konstrukcijas, kurios nesusijusios su namo šiltinimu. Tarkim, gėlių pardavėjai nori apsaugoti savo augalus žiemą nuo šalčio, o vasarą nuo kaitros. Ar poilsio paslaugas teikiantys verslininkai, nori kubiluose ilgiau išlaikyti karštą vandenį.

Dažniausiai renkamasi poliuretano putas, dėl jų lipnumo prie bet kokių paviršių, užpildymo kokybės, efektyvumo ir sandarumo.

NESTANDARTINIŲ KONSTRUKCIJŲ ŠILTINIMO PRIVALUMAI

 • ŠILTINIMAS JAU UŽ ĮRENGTOS APDAILOS

  Šiltiname už gipso, lentų, OSB ir kitų plokščių, juodgrindžių.

 • PASLAUGOMS SKIRTŲ PRIEMONIŲ ŠILTINIMAS

  Šiltiname baseinus ar kubilus, šilumos išlaikymui.

 • LAIKYMUI SKIRTŲ TALPŲ ŠILTINIMAS

  Šiltiname įvairias akumuliacines talpas, rezervuarus. Poliuretano putos padeda išlaikyti vėsą ir šilumą ilgiau.

 • PRAMONEI SKIRTŲ TALPŲ ŠILTINIMAS

  Atliekame pramoninių talpų ir šaldytuvų, krovininių automobilių šiltinimą.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

UŽSAKYTI PASLAUGAS