PERDANGOS ŠILTINIMAS

Perdangų šiltinimas iš viršaus lygiai toks pats svarbus, kaip ir stogo šiltinimas. Dažniausiai perdangos šiltinamos biria vata ar poliuretano putomis. Dėl birios vatos smulkumo galima apšiltinti net sunkiausiai prieinamas vietas. Poliuretano putos yra skystos medžiagos, kurios specialia įranga maišomos ir pučiant sukuria besiplėsdamos vientisą besiūlį šiltinimo sluoksnį.

Taip pat galima šiltinti perdangas iš apačios, tai patogiausia atlikti purškiant poliuretano putas, kurios prikimba prie įvairių paviršių. Poliuretano putomis galima apšiltinti ir rūsio lubas iš apačios.

Vienas iš populiarių sprendimų “stogo sumuštinis”, kurio metu perdanga iš viršaus šiltinama biria vata, o iš apačios poliuretano putomis, taip pasiekiamas mažesniais kaštais sandarumas ir reikalinga varža.

01. PERDANGOS ŠILTINIMAS BIRIA VATA

Biri vata yra puikus pasirinkimas šiltinti perdangas. Dėl savo smulkumo puikiai užpildo ir sunkiai prieinamas vietas. Stiklo ar akmens ypatingai gerai sugeria garsą. Todėl yra tinkamas pasirinkimas skardinio stogo šiltinimui. Ekovata ir medžio plaušo vata yra „kvėpuojančios“ medžiagos, kurios puikiai tinka medinių konstrukcijų šiltinimui.

02. PERDANGOS ŠILTINIMAS POLIURETANU

Kitas pasirinkimas perdangų šiltinimui, tai poliuretano putos. Poliuretano putomis perdangą galima šiltinti ir iš apačios. Šios šiltinimo putos vientisu ir besiūliu sluoksniu padengia šiltinamąją konstrukciją ir kimba prie įvairių paviršių. Poliuretano putos sandariai užpildo net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

UŽSAKYTI PASLAUGAS