FASADO ŠILTINIMAS

Fasado šiltinimas iš išorės yra naudingesnis, nei šiltinant sienas iš vidaus. Tokiu būdu sutaupomas naudingasis namo plotas. Tai saugesnis pasirinkimas, nes nekyla pavojaus dėl rasos taško ir pelėsio vidaus patalpose. Fasado šiltinimo medžiagų kaina gali būti įvairi, nes fasado šiltinimo medžiagų yra daug. Mūsų naudojamos šiltinimo medžiagos, šiltinti sienas iš lauko, yra poliuretano putos bei purškiama vata, kaip ekovata, mineralinė vata ar medžio plaušo vata.

Renkantis fasado šiltinimo medžiagą, svarbu iškart nuspręsti kokia bus tolesnė apdaila.

01. SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO POLIURETANO PUTOMIS

Fasado šiltinimas poliuretano putomis suteiks namui gerą varžą, sandarumą bei sutvirtins konstrukcijas. Poliuretano putos puikiai kimba prie įvairių šiltinimo paviršių, tada nereikia papildomų laikiklių. Šios šiltinimo putos sudaro vientisą ir besiūlį šiltinimo sluoksnį, nelieka sudūrimų.

02. SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ LAUKO BIRIA VATA

Sienų šiltinimui iš lauko tinka akmens ir stiklo vata, ekovata ar medžio plaušo vata. Atliekant šiltinimą purškiamomis vatomis įrengiamas karkasas bei sumontuojamos plėvelės ar plokštės. Meistrai padaro skylutes, pro kurias yra supučiama purškiama vata su specialia įranga.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

UŽSAKYTI PASLAUGAS