PASTATŲ ŠILTINIMAS - INVESTICIJA, NE IŠLAIDOS

UAB “TERMAS” – pastatų šiltinimas ir diagnostika visoje Lietuvoje. Sėkmingai atliekame šiltinimo termoputa, poliuretano puta, ekovata, mineraline vata ir polistireno granulėmis darbus. Sukaupta didelė patirtis atliekant termovizinius tyrimus ir sandarumo bandymus. Nuo 2014 metų įsteigėme „Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją“. Įdiegta Kokybės vadybos sistema pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Sandarumo bandymai atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 (Šiluminės pastatų charakteristikos. Pastatų pralaidumo orui nustatymas. Ventiliatorinis slėgių skirtumo metodas) reikalavimus.

Pagrindinis veiklos tikslas – suteikti kokybiškas paslaugas, kurios leidžia mūsų klientams gyventi šiltuose ir taupiuose namuose. Todėl atliekame ne tik pastatų šiltinimo paslaugas, bet ir diagnostikos.

Misija – nuolat bendradarbiauti su žinomais gamintojais ir ieškoti laiko išbandytų medžiagų, atitinkančių kokybės standartus, nuolat gilintis į diagnostikos tendencijas.

Atliekame įvairios paskirties pastatų šiltinimą. Neapsiribojame gyvenamųjų namų šiltinimu, atliekame ir komercinės, administracinės paskirties pastatų šiltinimą ar daugiabučių šiltinimą. Esame subūrę profesionalią komandą, turime patirties su visomis purškiamomis šiltinimo medžiagomis. Esame įsigiję specializuotą įrangą kiekvienam šiltinimo būdui.

Skatiname vertybes, kaip profesionalumas, darbo įgūdžiai ir patirtis, komandinis darbas, etiško verslo principai ir atsakingas požiūris į klientus.

PASTATŲ ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Oro tarpo šiltinimas

ŠILTINIMAS TERMOPUTA

Pastatų oro tarpo užpildymas termoputa prasidėtas 2010 metais ir tęsiasi lyg šiol. Išaugo didelis poreikis sienų oro tarpų šiltinimui. Efektyviausias pradinis būdas oro tarpo šiltinimui buvo termoputos.

Perdangos šiltinimas

ŠILTINIMAS POLIURETANU

Pastatų šiltinimas poliuretano putomis visoje Lietuvoje. Atliekame šiltinimą įvairių konstrukcijų atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis. Dirbame su kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis.

Palėpės šiltinimas akmens vata

ŠILTINIMAS BIRIA VATA

Pastatų šiltinimas purškiama biria vata. Mineralinė vata, ekovata ar medžio plaušo vata tiks įvairių konstrukcijų, kaip stogai ar sienos šiltinimui. Esant poreikiui paruošiame perdangą ar stogą šiltinimui.

KITOS TEIKIAMOS PASLAUGOS

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

Nuo 2015 metų akredituota UAB “Termas” Pastatų sandarumo bandymų laboratorija pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Jai suteiktas akreditacijos pažymėjimas. Bandymai atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 reikalavimus.

Plėvelės montavimas

PLĖVELĖS MONTAVIMAS

Garo izoliacinės plėvelės reikalingos šiltinant ekovatamineraline vatamedžio plaušo vata ar atvirų porų poliuretanu. Montuojame plėveles bei klijuojame sandarinimo juostas. Plėvelių užtvirtinimui sumontuojame medinius tąšelius.

Sandarinimas

SANDARINIMO DARBAI

Kokybiškas sandarinimas – tai sandarinimo procesas, kurio metu pasitelkiant žinias ir tinkamas medžiagas, formuojamas vientisas ir sandarus pastato apvalkalas. Sandarinimo darbų ir siekiamo namo oro pralaidumo rodiklio kontrolei, atliekame tarpinius sandarumo testus.

SUSISIEKITE SU ŠILTINIMO SPECIALISTAIS