PASTATŲ ŠILTINIMAS - INVESTICIJA, NE IŠLAIDOS

UAB “TERMAS” – pastatų šiltinimas ir diagnostika visoje Lietuvoje. Sėkmingai atliekami šiltinimo termoputa, poliuretano puta, ekovata, mineraline vata ir polistireno granulėmis darbus. Sukaupta didelė patirtis atliekant termovizinius tyrimus ir sandarumo bandymus. Nuo 2014 metų įsteigėme „Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją“. Įdiegta Kokybės vadybos sistema pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Sandarumo bandymai atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 (Šiluminės pastatų charakteristikos. Pastatų pralaidumo orui nustatymas. Ventiliatorinis slėgių skirtumo metodas) reikalavimus. Daugiau Akredituota laboratorija.

Skatiname vertybes, kaip profesionalumas, darbo įgūdžiai ir patirtis, komandinis darbas, etiško verslo principai ir atsakingas požiūris į klientus.

PASTATŲ ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Oro tarpo šiltinimas

ŠILTINIMAS TERMOPUTA

Pastatų šiltinimas termoputa prasidėtas 2010 metais ir tęsiasi lyg šiol. Išaugo didelis poreikis sienų oro tarpų šiltinimui. Efektyviausias pradinis būdas buvo šiltinti termoputomis.

Perdangos šiltinimas

ŠILTINIMAS POLIURETANU

Pastatų šiltinimas poliuretano putomis visoje Lietuvoje. Atliekame šiltinimą įvairių konstrukcijų atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis. Dirbame su kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis.

Palėpės šiltinimas akmens vata

ŠILTINIMAS BIRIA VATA

Pastatų šiltinimas purškiama biria vata. Mineralinė vata, ekovata ar medžio plaušo vata tiks įvairių konstrukcijų, kaip stogai ar sienos šiltinimui. Esant poreikiui paruošiame perdangą ar stogą šiltinimui.

KITOS TEIKIAMOS PASLAUGOS

AKREDITUOTA LABORATORIJA

Nuo 2015 metų akredituota UAB “Termas” Pastatų sandarumo bandymų laboratorija pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Jai suteiktas akreditacijos pažymėjimas. Akredituotas sandarumo bandymas atliekami pagal standarto LST EN ISO 9972:2015 reikalavimus. Taip pat atliekame pastatų tarpinius (kontrolinius) sandarumo testus identifikuoti defektus.

SANDARINIMO PREKIŲ PARDUOTUVĖ

Nuo 2019 m. esame įsteigę šiltinimo ir sandarinimo medžiagų parduotuvę. Joje prekiaujame sandarinimo juostomis, sandarikliais ir hermetikais, gruntais, plėvelėmis, biriomis vatomis. Bendradarbiaujame su žinomais gamintojais, ieškome vis naujų sprendimų, nes atrenkame kokybiškas ir mūsų pačių išbandytas medžiagas. Taip pat teikiame įrangos nuomos paslaugas.

SUSISIEKITE SU ŠILTINIMO SPECIALISTAIS