ŠILTINIMAS STIKLO VATA

Stiklo vata yra gaminama iš perdirbamų gamtinių žaliavų, nenaudojant jokių rišiklių. Todėl ši šiltinamoji izoliacija atitinka griežčiausius sveikatos saugos reikalavimus. Vienas svarbiausių stiklo vatos privalumų – lengvas svoris, geri šiluminiai parametrai bei ši vata mažiau paveikiama drėgnesnės aplinkos, lyginant su kitomis vatomis. Reikalingą konstrukcijų varžą galima pasiekti su mažesniu vatos storiu. Biri įpučiama mineralinė vata skirta naudoti šilumos, garso izoliavimo bei atsparumo ugniai sprendimuose: perdangų, pakabinamų lubų, grindų sistemos apšiltinimui, kai vatos neveikia apkrovos. Montuojama pučiant specialia pūtimo įranga.

ŠILTINIMO STIKLO VATOS PRIVALUMAI

  • IZOLIUOJA GARSĄ

    Stiklo vata ypatingai gerai sugeria garsą. Todėl yra tinkamas pasirinkimas skardinio stogo šiltinimui.

  • NEDEGI

    Mineralinė vata  atitinka aukščiausius A1 ir A2 degumo klasės rodiklius pagal euroskalę, kur A1 yra aukščiausias rodmuo, o pats žemiausias yra F. Gaisro metu vata beveik neišskiria dūmų, dėl ko turi aukščiausią rodiklį S1. Liepsnos paveikta mineralinė vata neišteka, apie tai informuoja simbolis d0.

  • EKOLOGIŠKA

    Gaminama iš antrinių mineralinių žaliavų, naudojant suspaustas dujas, naudojant suspaustą orą arba garą.

ŠILTINIMO MEDŽIAGŲ GAMINTOJAI

REIKIA SUMONTUOTI PLĖVELES?

Atliekame plėvelių montavimo darbus, sandarinimo darbus. Dirbame tik su kokybiškomis, mūsų pačių išbandytomis medžiagomis. Dirba kruopštūs ir patyrę specialistai.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

PIR plokščių montavimas Vilniuje

Šiltinimas purškiama vata
PIR plokšičų montavimas

Garo izoliacinės plėvelės montavimas ir šiltinimas

Šiltinimas purškiama vata

Šiltinimas stiklo vata už OSB plokštės

Šiltinimas purškiama vata