STOGO ŠILTINIMAS

Stogo šiltinimas – daugiausiai kruopštumo ir atidumo reikalaujantis šiltinimas. Itin svarbus sandarumas, garo ir vėjo izoliacija. Tinkamai apšiltintas stogas labai sumažina šilumos nuostolius žiemą ir džiugina vėsa vasarą. Renovuojant pastatus stogas yra pati pirma vieta nuo kurios reikia pradėti šiltinti. Statant naują pastatą tai paskutinis darbas. Stogo šiltinimo kaina bus mažesnė lyginant su kitų atitvarų šiltinimu (pamatai, grindys). Naujoje statyboje šiltinimas pradedamas nuo pamato, kad izoliacijos sluoksnis ištisai susijungtų į vieną apvalkalą aplink visą pastatą.

Jeigu seno namo savininko kišenė neleidžia apsišiltinti viso namo, tuomet stogas yra prioritetas. Šiluma kyla į viršų, todėl pirmiausia remiasi į stogo konstrukcijas ir pasišalina per nesandarumus ir atvėsta šalčio tiltelių vietose.

01. STOGO ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Stogo šiltinimas putomis suteiks sandarų vientisą šiltinimo sluoksnį. Šlaitinio stogo šiltinimas gali būti atliekamas ir su uždarų porų, ir atvirų porų poliuretanu. Jei, pasirinkote šiltinimą atvirų porų poliuretano putomis, reikės uždėti garo izoliacinę plėvelę. Plokščio stogo šiltinimas, atliekamas ypač didelio tankio uždarų porų poliuretano putomis.

02. STOGO ŠILTINIMAS PURŠKIAMA BIRIA VATA

Galime pasiūlyti stogo šiltinimą mineraline vata. Šlaitinio stogo šiltinimas mineraline vata atliekamas už plėvelės iš vidaus. Mineralinė vata skirstoma į dviejų rušių, tai akmens vata ir stiklo vata. Šiltiname su žinomų gamintojų produkcija, tai Paroc akmens vata ar Rockwool akmens vata. Stogo šiltinimui stiklo vata renkames Kanuf ar Isover produkciją.

XXL PASTATŲ STOGO ŠILTINIMAS

XXL pastatų šiltinimas, tai pramoninių, komercinių, ūkinių, daugiabučių, logistikos centrų, administracinių pastatų stogų šiltinimas poliuretanu.  Dažniausiai šiltinami seni daugiabučių stogai, kurių stogo izoliacija neatitinka dabartinių reikalavimų. Vis dažniau tokių plokščių stogų šiltinimui renkamasi besiūles šiltinimo ir hidroizoliavimo medžiagas – poliuretano putas.

Nemaža dalis pramonės, gyvulininkystės ir augalininkystės įmonių įsikūrusios seno tipo pramoniniuose pastatuose, kurie iš viso neturi šiluminės izoliacijos. Kadangi tokie pastatai nebuvo projektuojami apšiltinimui, atsiradus šilumos išsaugojimo pastate poreikiui tai įgyvendinti nėra lengva. Stogo danga, kolonos, kantuotos perdangos plokštės, tai tik keletas atvejų kai konstrukcijos apsunkina darbą standartinėmis.

PASLAUGOS

Perdangos šiltinimas

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

PASLAUGAS UŽSAKYKITE