ŠILTINIMAS TERMOPUTA

Termoputa skirtos oro tarpo užpildymui. Tuščiame sienų oro tarpe vyksta oro cirkuliacija, kuri yra didžiausias šilumos nuostolių šaltinis. Oro cirkuliaciją galima sustabdyti sienų oro tarpą užpildžius termoiziliacine medžiaga – termoputa. Termoputa – geriausia priemonė apšiltinti senus pastatus, apmūrytus medinius namus. Termoputa yra pralaidžios garams, kvėpuojančios. Termoputoje negyvena graužikai ir vabzdžiai, pasižymi puikiomis garso izoliacijos savybėmis, taip pat atitinka galiojančius priešgaisrinius reikalavimus ir neišskiria nuodingų medžiagų.

ŠILTINIMO TERMOPUTA PRIVALUMAI

 • DIDESNĖ ŠILUMINĖ VARŽA

  Įpurškus vieną iš aukščiau pateiktų medžiagų (pasirinkimas atliekamas pagal situaciją) į tuščias atitvarų ertmes, sustabdomas ten esantis šalto oro srautas išnešiojantis šilumą. Taip ženkliai padidinama sienų šiluminė varža.

 • ``RASOS TAŠKO`` NEBUVIMAS

  Kai oro tarpas tuščias, šaltos mūrinės sienos vidinis paviršius tiesiogiai ribojasi su šiltu patalpos oru ir ant jos gali pradėti kondensuotis žalinga drėgmė, kauptis pelėsis (t. y. “rasos taškas” yra ant vidinio sienos paviršiaus). Termoizoliacine medžiaga užpildytas oro tarpas sudaro barjerą tarp šaltos išorinės ir šiltos vidinės sienų. Tokiu būdu „rasos taškas“ lengvai „pereis“ į laukinę sienos pusę, vidinė siena įšils ir komutuos šilumą į patalpas.

ŠILTINTI TERMOPUTA NAUDINGA

Termoputa – geriausia priemonė apšiltinti senus pastatus, apmūrytus medinius namus, taip pat šiltinami ir nauji pastatai, nes šiltinant termoputa išlaidos mažesnės. Termoputa nesiplečia, yra pralaidžios garams, kvėpuojančios. Termoputoje negyvena graužikai ir vabzdžiai, pasižymi puikiomis garso izoliacijos savybėmis, taip pat atitinka galiojančius priešgaisrinius reikalavimus ir neišskiria nuodingų medžiagų. Atskirose srityse termoputos naudojamos profilaktiškai priešgaisrinei apsaugai. Termoputomis galima apšiltinti pastatus, kurie buvo apšiltinti biriomis šiltinimo medžiagomis, tačiau jos laikui bėgant sukrito, šiltinant termoputa birios medžiagos suvaržomos.

REIKIA IŠVALYTI ORO TARPĄ?

Tarpe yra spalių, perlito ar senos vatos? Šias medžiagas patartina iš oro tarpo išvalyti ir po to apšiltinti šiuolaikinėmis izoliacinėmis medžiagomis. Senos medžiagos valomos išimant plytas. Išvalytos medžiagos supilamos į maišus. Esant galimybei išvalytą keramzitą ir šlaką išvežame nemokamai. Plytas sudedame atgal ir užtaisome pilnas siūles. Naudojame šiuolaikinę įrangą medžiagų valymui.

ŠILTINIMO TERMOPUTA PROCESAS

Šiltinant pastatą, tarp plytų išgręžiamos 16 – 18 mm skylutės (~ 1 m2 = 1 skylutė). Termoputos yra dvikomponentė medžiaga, kuri gaminama prieš ją išpučiant, ji pristatoma skystu pavidalu. Skylutės gręžiamos kas metrą vertikaliai ir horizontaliai. Termoputa pučiama į skylutę tol kol ji užpildo oro tarpą iki sekančios skylutės, taip pasiekdama žymeklį. Pastatas pradedamas šiltinti nuo apačios laipsniškai kylant aukštyn, nuo vienos skylutės termoputa ateina iki kitos, taip užtikrinamas visiškas sienos apšiltinimas. Po apšiltinimo skylutės užpildomos mūro mišiniu ir sutvarkoma aplinka. Namas apšiltinamas per 1 – 2 dienas.

ŠILTINIMO KOKYBĖ

Visi puikiai žinome, kad ir geriausias savybes turinčias šiltinimo medžiagas neteisingai panaudojus laukiamo apšiltinimo efekto dažnai nesulaukiama, todėl ypatingą dėmesį skiriame apšiltinimo kokybei. Pas mus dirba 15 metų šiltinimo termoputomis srityje turintis specialistas. Šiltinimo kokybei garantuoti žymiai dažniau tikriname įpučiamos termoputos kokybę, prireikus naudojame bevielę kamerą sunkiausiai prieinamoms ir užpildomoms vietoms patikrinti ar tuštumoms apžiūrėti, jei reikia išgręžiame skylutes ar išimame plytas užpildytos termoputos patikrinimui, apšiltinimo kokybę patikriname termovizoriumi – nemokamai.

ŠILTINIMO LAIKAS

Jūsų namas gali būti apšiltintas jau rytoj! Esame pajėgūs apšiltinti keletą namų per dieną, todėl Jums nereikės laukti eilėse ar planuoti laiką kada Jūs galėtumėte būti namuose, atvažiuosime tada, kada Jums bus patogu. Jūsų namas bus apšiltintas per vieną dieną (ypač didelis per dvi) ir atrodys lygiai taip pat kaip ir prieš apšiltinimą. Namo estetinis vaizdas ir aplinka nepasikeis.

ATLIKTI DARBAI

Perdangos paruošimas ir vėjo deflektorių montavimas

Šiltinimas purškiama vata

Darželio sandarumo bandymas

Sandarumo testas

Perdangos paruošimas šiltinimui akmens vata

Plėvelės montavimas
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti