SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS

Pagal statybos techninius reglamentus bei šiltinimo įmonių patirtį, rekomenduojama sienas šiltinti iš išorės. Viena iš esminių problemų, kad šiltinant sienas iš vidaus, prarandama naudingo ploto. Tačiau pasitaiko atvejų, kai iš išorės nėra galimybės šiltinti. Sienų šiltinimas iš vidaus gali būti atliekamas keliais būdais, tik svarbu laikytis nustatytų šiltinimo metodų. Sienų šiltinimas iš vidaus gali būti atliekamas poliuretano putomis arba purškiamomis vatomis.

Svarbu atliekant šiltinimą iš vidaus, pradžioje įvertinti kur yra elektros lizdai, radiatoriai, grindjuostės ir kiti esantys elementai. Šiltinant iš vidaus, svarbu apšiltinti ne tik sienas, bet ir dalį besiribojančių perdangų ar sienų. Taip pat rekomenduotina apšiltinti angokraščius, sąramų apačias.

Šiltinant iš vidaus, svarbu apšiltinti ne tik sienas, bet ir dalį besiribojančių perdangų ar sienų. Jei to neatliksime, neapšiltintuose kampuose paviršiaus temperatūra bus dar mažesnė.

01. SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS Į KARKASĄ

Sienų šiltinimas iš vidaus poliuretano putomis ar purškiama vata, atliekamas įrengus karkasą. Poliuretano putos puikiai prilimpa prie karkaso, net nereikia papildomų laikiklių. Šiltinant sienas akmens ar stiklo vata, ekovata bei medžio plaušo vata, atliekamas tik prie karkaso pritvirtinus plėveles ar plokštes.

02. SIENŲ ŠILTINIMAS IŠ VIDAUS Į TARPĄ

Sienų tarpų šiltinimas gali būti atliekamas ir iš vidaus. Iš vidaus sienų tarpo šiltinimui gali būti pasirenkamos termoputa ir poliuretano putos. Pasitaiko ir nestandartinių sprendimų, kai reikia sienas iš vidaus šiltinti už gipso kartono plokščių. Tokiu atveju specialistai renkasi specialiai tam pagamintą injektuojamą poliuretaną.

PASLAUGOS

Grindų šiltinimas poliuretanu

ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

Pastatų šiltinimas purškiamomis medžiagomis. Šiltiname poliuretano putomis, termoputomis, biria vata. Atvykstame pas užsakovą įvertinti ir išmatuoti objektą, ieškome geriausio sprendimo. Siūlome tik kokybiškas medžiagas, profesionalią įrangą, darbuotojų kompetenciją.

Sandarumo testas

AKREDITUOTA LABORATORIJA

2014 m. įsteigta UAB „Termas“ Pastatų sandarumo bandymų laboratorija. Nuo 2015 m. mums suteiktas akreditacijos pažymėjimas, kuris įrodo atitikties įvertinimo įstaigų įvertinimo kompetenciją, nešališkumą ir veiklos vientisumą. Atliekame pastatų diagnostikos paslaugas.

Plėvelės montavimas

SANDARINIMO PASLAUGOS

Atliekame plėvelių motavimą ir sandarinimo paslaugas. Paruošiame perdangą ar stogą šiltinimo darbams. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis, plėvelėmis, sandarinimo juostomis, hermetikais. Perdangų paruošimą, patikriname sandarumo įranga.

UŽSAKYTI PASLAUGAS