ŠILTINIMAS KLAIPĖDOJE

Namų šiltinimas Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje poliuretano putomis, termoputomis ir visomis purškiamomis biriomis vatomis.

Siūlome tik tas šiltinimo medžiagas ir tą šiltinimo būdą, kuris tinkamiausias pagal namo konstrukcijas. Atvykęs specialistas paskaičiuos reikiamą šiltinimo sluoksnio storį ir preliminarią galutinę sumą.

Esant poreikiui specialistas patars kokios šiluminės varžos reikia pasiekti, kad Jūsų namas atitiktų reikiamą energinio naudingumo klasę. Dirbame su privačiais asmenimis bei bendradarbiaujame su kitomis statybos įmonėmis. Galime Jums pasiūlyti įvairių konstrukcijų šiltinimą.

UŽSAKYTI SPECIALISTO KONSULTACIJĄ

ATLIEKAMOS PASLAUGOS KLAIPĖDOJE

Stogo šiltinimas

STOGO ŠILTINIMAS

Stogo šiltinimas – daugiausiai kruopštumo ir atidumo reikalaujantis šiltinimas. Itin svarbus sandarumas, garo ir vėjo izoliacija. Tinkamai apšiltintas stogas sumažina šilumos nuostolius žiemą ir džiugina vėsa vasarą.

Palėpės šiltinimas akmens vata

PALĖPĖS ŠILTINIMAS

Palėpės, dar vadinamos mansarda, šiltinimo svarba ne ką mažesnė nei stogo šiltinimo, nes izoliuojanti konstrukcija yra ne vien tik stogas, o mansardinio aukšto perdangos, stogo elementų ir sienos izoliavimas.

Perdangos šiltinimas

PERDANGOS ŠILTINIMAS

Perdangų šiltinimas iš viršaus lygiai toks pats svarbus, kaip ir stogo šiltinimas. Specialia įranga medžiaga užpučiama ant betono, lentų, ar lagių norimu storiu ir išlyginama. Dirbame su visomis purškiamomis medžiagomis

Oro tarpo šiltinimas

ORO TARPO ŠILTINIMAS

Jei planuojate šiltinti sienas iš išorės, efektyvų rezultatą pasieksite tik apšiltinus oro tarpą. Oro tarpo užpildymas padės Jums sutaupyti lėšų išleidžiamų namo šildymui, bus padidinta sienos varža, didesnis sandarumas ir nepasikeitusi fasado išvaizda.

Fasado šiltinimas

FASADO ŠILTINIMAS

Fasado šiltinimas gali būti atliekamas tiek poliuretano putomis, tiek šiltinimo vatomis už plėvelės. Dirbame su viomis purškiamomis šiltinimo medžiagomis, tad galime pasiūlyti skirtingų rūšių bei gamintojų purškiamų vatų ar poliuretano putų.

Sienų šiltinimas iš vidaus

SIENŲ IŠ VIDAUS ŠILTINIMAS

Namo sienų šiltinimą iš vidaus atliekame atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis bei visomis purškiamomis vatomis už plėvelės. Dirbame su įvairių rušių ir gamintojų medžiagomis. Renkames tik kokybiškas ir sertifikuotas sienų šiltinimo medžiagas.

Kubilo šiltinimas

NESTANDARTŲ ŠILTINIMAS

Atliekame nestandartinių konstrukcijų šiltinimą. Šiltiname šias nestandartinias konstukcijas, kaip šiltinimas už jau įrengtos apdailos – gipso, lentų, OSB ir kitų plokščių, juodgrindžių. Taip pat skylėtų perdangos plokščių, akumuliacinių talpų, rezervuarų, baseinų šiltinimas.

Grindų šiltinimas

GRINDŲ ŠILTINIMAS

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Betonuojant naujas grindis įrengiamas uždarų porų poliuretano putų arba polistireno sluoksnis. Po to pilamas betonas. Tarp lagių galima naudoti purškiamas, birias arba lakštines medžiagas.

Pamatų šiltinimas iš lauko

PAMATŲ ŠILTINIMAS

Renkantis medžiagas pamatų šiltinimui, būtina atkreipti į izoliacijos drėgmės įgeriamumą, atsparumą gniuždymui. Labai svarbu pamatus tinkamai apsaugoti nuo drėgmės, kuri ne tik blogins izoliacijos kokybę, bet gali pažeisti patį pamatą.

SKAMBINKITE KLAIPĖDOS ATSTOVUI