KAS YRA PASTATO DIAGNOSTIKA?

Pasitelkdami termovizorių ar sandarumo įrangą ieškome namo defektinių vietų, ir suteikiame konsultaciją, kaip jas sutvarkyti. Siūlome profesionalią sandarinimo komandą, kuri padės Jums pasiekti aukštesnės energinio efektyvumo klasės. Taip pat esame įsteigę UAB “Termas” Pastatų sandarumo bandymų laboratoriją, kuri akredituota atlikti sandarumo bandymus. Mūsų laboratorijos išduoti bandymų protokolai tinka A, A+, A++ energinio naudingumo klasės namų sertifikavimui.

AKREDITUOTAS BANDYMAS

Akredituotoje laboratorijoje įdiegta kokybės vadybos sistemą pagal standartą LST EN ISO/IEC 17025:2018. Sandarumo bandymas atliekamas atliekamas griežtai laikantis tarptautinio techninio standarto – LST EN ISO 9972:2015, kuris apibrėžia šiuos pagrindinius kriterijus.

TERMOVIZINIS TYRIMAS

Termovizinio tyrimo metu nustatomos šilumos nuostolių vietos visame pastate, nes tyrimas atliekamas iš vidaus ir iš išorės, termovizinį tyrimą vertą atlikti prieš pastato šiltinimą ir po jo, siekiant nustatyti apšiltinimo kokybę ir efektą, taip pat perkant ar parduodant pastatą.

Sandarumo testas

TARPINĖ SANDARUMO PATIKRA

Tarpinę sandarumo patikrą atliekame, norintiems pasitikrinti pastato sandarumo statybos etapuose. Nuolat naudojame sandarumo įrangą sandarinimo darbų metu, kad kontroliuotume atliekamų darbų kokybę ir padėtume klientams pasiekti reikiamą energinio naudingumo klasę.

NORITE NEMOKAMOS KONSULTACIJOS?