TERMOVIZINIS TYRIMAS

Termovizija – tai fizinių kūnų skleidžiamų infraraudonųjų spindulių intensyvumo fiksavimas per atstumą. Kiekvienas fizinis kūnas, kurio temperatūra virš absoliutaus nulio (- 273 oC) natūraliai skleidžia infraraudonuosius spindulius, proporcingus kūno paviršiaus temperatūrai. Kuo paviršiaus temperatūra aukštesnė, tuo spinduliavimas intensyvesnis ir atvirkščiai. Infraraudonuosius spindulius fiksuoja termovizorius – prietaisas, kuris infraraudonuosius spindulius performuoja į elektrinius signalus ir lygina su jau turimu infraraudonųjų spindulių etalonu. Nuotraukos daromos termovizoriumi vadinamos termonuotraukomis. Termovizorius tai lyg fotoaparatas, tik jis fiksuoja ne regimąjį vaizdą, o šilumos intensyvumą. Šis prietaisas leidžia gauti šilumos pasiskirstymo paviršiuje nuotrauką 0,1 oC tikslumu realiu laiku.

TERMOVIZIJOS ATLIKIMAS

 • TERMOVIZIJA IŠ VIDAUS

  Siekiant nustatyti šaltas pastato vietas („šilumos tiltelius“) ir galimas rasos taško zonas, kondensato pažeidžiamas ar jau pažeistas vietas.

 • TERMOVIZIJA IŠ IŠORĖS

  Siekiant nustatyti šiluminės izoliacijos trūkumus, kiekybiškai įvertinami atskirų zonų šilumos nuostoliai, nustatomi statybos defektai.

NORITE APŠILTINTI SAVO NAMUS?

Atliekame šiltinimo paslaugas purškiamomis šiltinimo medžiagomis. Turime didelę patirtį, dirbame su profesionalia įranga ir kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis.

TERMOVIZIJOS PRITAIKYMAS

Termovizinio tyrimo metu nustatomos šilumos nuostolių vietos visame pastate, nes tyrimas atliekamas iš vidaus ir iš išorės, termovizinį tyrimą vertą atlikti prieš pastato šiltinimą ir po jo, siekiant nustatyti apšiltinimo kokybę ir efektą, taip pat perkant ar parduodant pastatą. Termovizinio tyrimo metu nustatoma aplinkos temperatūra, santykinis oro drėgnumas, vėjo greitis. Šie parametrai matuojami kiekvienoje patalpoje, taip pat lauke. Termovizija leidžia aptikti ir nustatyti viso pastato šilumos nuostolius, tiesioginio oro pratekėjimo vietas, drėgmės kaupimosi vietas, skysčių ištekėjimo ir kaupimosi vietas, šildymo sistemos defektus, elektros instaliacijos defektus ir kt.

GALIME PASIŪLYTI ŠILTINIMO PASLAUGŲ

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti