ŠILTINIMAS UŽDARŲ PORŲ POLIURETANO PUTOMIS

Poliuretano putos savo šiltinimo savybėmis bei efektyvumu yra aukščiau kitų šiltinimo medžiagų, nes jau 2,5 cm uždarų porų poliuretano putų šiltinimo sluoksnis, suteikia sandarumą, taip neišleisdamas iš namų šilto oro ir neįleisdamas šalto oro. Uždarų porų poliuretano putų šilumos laidumo koeficientas nuo λ = 0,021 W/(m·K), tai priklauso nuo medžiagos tankio. Tad reikės mažiausio šiltinimo sluoksnio storio geros šiluminės varžos pasiekimui. Uždarų porų poliuretano privalumas, kad galima padengti įvairių konfigūracijų objektus bei įvairias nestandartines konstrukcijas. Uždarų porų poliuretano putos sudaro termoizoliacinį sluoksnį be jokių sudūrimų, siūlių, sukuria vientisą. Sandariai užpildydamas net pačius mažiausius, mikroskopinius paviršiaus tarpelius ir ertmes. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių. Pats procesas neužtrunka ilgai. Tokiu būdu nelieka jokių šilumos tiltelių. Pats procesas neužtrunka ilgai.

ŠILTINIMAS UŽDARŲ PORŲ POLIURETANO PUTOMIS

 • MOBILUMAS

  Greitai atliekamas darbas, nereikalingas didelio tūrio termoizoliacinių medžiagų transportavimas ir sandėliavimas statybvietėje.

 • SANDARUMAS

  Uždarų porų poliuretanas ypatingai gerai suteikia sandarumą, tai viena efektyviausių medžiagų. Šiuo metu jau gaminama net 300 kg/m3 tankio uždarų porų poliuretanas dėl sandarumo.

 • TVIRTUMAS

  Dėl savo didelio tankio, sutvirtina kitas namo konstrukcijas ir užtikrina atsparumą tiesioginėms apkrovoms (vaikščiojimui, gniuždymui ir kt.).

 • PRITAIKOMUMAS

  Dėl savo didelės varžos, suteikia galimybę šiltinti konstrukcijas mažesniu šiltinimo sluoksniu, todėl dažnai pasirenkamas nestandartinių konstrukcijų šiltinimui, kaip mikroautobusai, kubilai ir kt.

ŠILTINIMO MEDŽIAGŲ GAMINTOJAI

REIKIA SUMONTUOTI PLĖVELES?

Atliekame plėvelių montavimo darbus, sandarinimo darbus. Dirbame tik su kokybiškomis, mūsų pačių išbandytomis medžiagomis. Dirba kruopštūs ir patyrę specialistai.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

Fasado šiltinimas Kaišiadoryse

Šiltinimas poliuretano putomis
fasado šiltinimas

Angaro šiltinimas atvirų porų poliuretano putomis

Šiltinimas poliuretano putomis
angaro šiltinimas poliuretano putomis

Nestandartinių konstrukcijų šiltinimas

Šiltinimas poliuretano putomis
nestandartinių konstrukcijų šiltinimas
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti