ORO TARPO AR PERDANGOS VALYMAS

Keramzitą, šlaką, spalius ar kitas birias senas šiltinimo medžiagas patartina iš oro tarpo ar perdangos išvalyti ir po to apšiltinti šiuolaikinėmis izoliacinėmis medžiagomis. Iš tarpo medžiagos valomos išimant plytas. Plytas sudedame atgal ir užtaisome pilnas siūles identiškos spalvos mūru. Medžiagos, esančios tarpuose išsiurbiamos specialia įranga. Išvalytos medžiagos supilamos į maišą. Nuo perdangos senos šiltinimo medžiagos taip pat išsiurbiamos specialia įranga. Esant galimybei išvalytą keramzitą ir šlaką išvežame nemokamai.

ORO TARPO AR PERDANGOS VALYMO PRIVALUMAI

 • GERESNĖ VARŽA

  Dažnai senos šiltinimo medžiagos yra sukritusios, todėl pro neužpildytą oro tarpą ar perdangą, kurios šiltinimo sluoksnio nebepakanka, parandama daug šilumos. Pakeitus senas šiltinimo medžiagas, šiuolaikinėmis, padidinsite šiluminę varžą ir taip sutaupysite lėšų, išleidžiamų namo šiltinimui.

 • SVEIKESNĖS MEDŽIAGOS

  Šiuolaikinės šiltinimo medžiagos, gaminamos pagal aukštesnius standartus ir reikalavimus, tad pakeitę senas šiltinimo medžiagas šiuolaikinėmis, gausite didesnes garantijas dėl šiltinimo medžiagų kokybės.

NORITE APŠILTINTI ORO TARPĄ?

0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti