Į: Namų šiltinimas1

Remiantis statybos techniniu reglamentu, neapšiltintų ir apšiltintų šlaitinių stogų nešildomos pastogės turi būti natūraliai vėdinamos. Pastogei vėdinti priešpriešinėse stogo pusėse įrengiamos angos. Angų plotas kiekvienoje pusėje turi būti ne mažesnis kaip 1:250 vėdinamos pastogės grindų ploto, tai yra bendras pastogės vėdinimo angų plotas turi sudaryti ne mažiau kaip 1:500 pastogės grindų ploto.

Šlaitinių stogų palėpėms, kuriose neįrengtos specialios čerpės ar kaminėliai vėdinimui, galima pasiūlyti Isover vėjo deflektorius biriai vatai, kurie skirti pastogėje esančios vatos apsaugai nuo vėjo. Isover vėjo deflektorius – tai oro srautų kreipiančioji, pagaminta iš stipraus kartono, kuri yra higroskopinė medžiaga ir jo paviršiai yra atsparūs vandeniui. Dėl higroskopinių savybių šis vėjo deflektorius gali sugerti drėgmę, o ant jo apatinio paviršiaus nesikaupia vandens kondensatas. Virš vėjo deflektoriaus judantys oro srautai ištraukia ir išdžiovina deflektoriaus sugertą drėgmę.

Vėjo deflektorius nukreipia oro srautus nuo pakraigės tiesiai į stogo viršų. Kai oro srautai teka ne tiesiai į šilumos izoliaciją, izoliacijos paviršius nėra vėsinamas ir konstrukcijos šiluminė varža atitinka suprojektuotus parametrus. Vėjo deflektoriai taip pat apsaugo nuo sniego patekimo į stogo konstrukciją žiemos metu. Isover vėjo deflektorius naudojamas esant standartiniam gegnių žingsniui 900 mm arba 1200 mm, o taip pat jis gali būti naudojamas, kai gegnių žingsnis nestandartinis.

Vėjo deflektorius galime sumontuoti prieš šiltinimo darbus biria vata. Taip pat galite įsigyti mūsų parduotuvėje Vairo g. 9, Šiauliai, pateikę užsakymą internetu, elektroniniu paštu prekyba@termas.lt, ar telefonu 869833943.