SANDARUMO KONTROLĖ

Pastatų sandarumas, ne tik yra svarbus aspektas statybos procese, bet yra turi nustatytus oro pralaidumo lygio rodiklius, kurie pateikiami Statybos techninio reglamente. Tačiau galutinis akredituotas sandarumo bandymas turi būti turi būti matuojamas baigtame statyti pastate prieš atliekant pastato energinio naudingumo sertifikavimą. Pastato sandarumo matavimo metu pastate turi būti baigti visi statybos darbai, kurie gali pabloginti pastato sandarumo rodiklius. Pastato sandarumas turi būti išmatuotas ne anksčiau kaip vieni metai iki pastato energinio naudingumo sertifikato išdavimo datos.

KUO NAUDINGAS KONTROLINIS TESTAS?

Vienos problemiškiausių vietų pastato konstrukcijoje, per kurias dažniausiai gali nukentėti sandarumas yra: langų angokraščiai, pamatų ir sienos sandūra, sienos ir perdangos plokštės jungtis, sienos ir šlaitinio stogo jungtis, įvairių komunikacinių įrenginių susikirtimo vietos su konstrukcijomis. Todėl sandarinimo darbų pradžioje būtina atskirai aptarti visas šias problemines vietas ir numatyti aiškius sprendimo būdus, kaip tas vietas kokybiškai užsandarinti. Problemų nustatymui naudojama sandarumo įranga, dūmų generatorius ir termovizorius.

KONTROLINIO SANDARUMO PROCESO EIGA

 • NEMOKAMA KONSULTACIJA

  Atvyksta specialistas nemokamai konsultacijai ir įvertina situaciją.

 • PIRMINIS TESTAS

  Komandai atvykus dirbti, išmatuojamas pirminis namo sandarumo lygis ir ieškomos defektinės vietos.

 • SANDARINIMAS

  Pasitelkiant atitinkamas sandarinimo medžiagas, atliekami sandarinimo darbai.

 • KONTROLINIS TESTAS

  Atliekamas tarpinis sandarumo matavimas, jei rodiklis nesiekia reikiamo rezultato, atliekami toliau sandarinimo darbai.

SANDARINIMO DARBAMS SUTEIKIAMA 100 % SANDARUMO GARANTIJA

SANDARINIMO MEDŽIAGOS

Neužtenka, kad plėvelės ar sandarinimo medžiagos būtų naudojamos. Jos turi būti naudojamos tinkamai, kad pasiekti vientisą stogų ir sienų izoliaciją. Montavimo metu susidariusios izoliacinės plėvelės sluoksnių užlaidos (paliekant ne siauresnę nei 100mm), turi būti kruopščiai užsandarintos tam tinkama lipnia sandarinimo juosta. Atliekami perėjimų sandarinimai ties sijomis, kaminais, ventiliaciniais kaminėliais, vamzdynais, elektros laidais kertančiais pastato konstrukcijas iš vidaus į išorę ir atvirkščiai. Būtina atkreipti dėmesį, kad klijuojant sandarinimui skirtas juostas, negalima jų tampyti jėgos pagalba. Siekiant puikaus pastato sandarumo rezultato, patartina sandarinti tik lipniomis ir tampriomis sandarinimo juostomis. Sandarinimo paviršiai turi būti švarūs. Porėti ir dulkini paviršiai dengiami gruntu.

PRIEŠVĖJINIŲ PLĖVELIŲ SANDARUMO PATIKRA

Patikrinome, pasinaudojus sandarumo įrangą ir dūmų generatorių, mūsų pardavinėjamų priešvėjinių plėvelių sandarumą.

PASKUTINIAI ATLIKTI DARBAI

Tarpo šiltinimas už gipso injektuojamu poliuretanu

Šiltinimas poliuretano putomis

Darželio sandarumo bandymas

Sandarumo testas

Sandarumo testas botanikos sode

Sandarumo testas
sandarumo testas botanikos sode
0
  0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti pirkti