Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas – daugiausiai kruopštumo ir atidumo reikalaujantis šiltinimas. Itin svarbus sandarumas, garo ir vėjo izoliacija. Tinkamai apšiltintas stogas labai sumažina šilumos nuostolius žiemą ir džiugina vėsa vasarą.

Renovuojant pastatus stogas yra pati pirma vieta nuo kurios reikia pradėti šiltinti. Statant naują pastatą tai paskutinis darbas. Tuoj sužinosite kodėl. Jeigu seno namo savininko kišenė neleidžia apsišiltinti viso namo, tuomet stogas yra prioritetas. Šiluma kyla į viršų, todėl pirmiausia remiasi į stogo konstrukcijas ir pasišalina per nesandarumus ir atvėsta šalčio tiltelių vietose. Apšiltintas stogas sutaupys daugiausiai lėšų lyginant su kitų atitvarų šiltinimu (pamatai, grindys). Naujoje statyboje šiltinimas pradedamas nuo pamato, kad izoliacijos sluoksnis ištisai susijungtų į vieną apvalkalą aplink visą pastatą.

 

STOGŲ ŠILTINIMAS XXL PASTATUOSE

XXL pastatų šiltinimas, tai pramoninių, komercinių, ūkinių, daugiabučių, logistikos centrų, administracinių pastatų stogų šiltinimas poliuretanu.  Dažniausiai šiltinami seni daugiabučių stogai, kurių stogo izoliacija neatitinka dabartinių reikalavimų. Vis dažniau tokių stogų šiltinimui renkamasi besiūles šiltinimo ir hidroizoliavimo medžiagas – poliuretano putas.

Nemaža dalis pramonės, gyvulininkystės ir augalininkystės įmonių įsikūrusios seno tipo pramoniniuose pastatuose, kurie iš viso neturi šiluminės izoliacijos. Kadangi tokie pastatai nebuvo projektuojami apšiltinimui, atsiradus šilumos išsaugojimo pastate poreikiui tai įgyvendinti nėra lengva. Stogo danga, kolonos, kantuotos perdangos plokštės, tai tik keletas atvejų kai konstrukcijos apsunkina darbą standartinėmis.

 

Rekomenduojama stogo šiltinimo medžiaga:poliuretano putos

Kitos naudojamos medžiagos: ekovata, akmens vata, stiklo vata Knauf Timber Frame, polistirenas.

 

Reikalinga nemokama konsultacija? Kontaktinius duomenis rasite ČIA arba užpildykite konsultacijos formą.