Grindų šiltinimas

Grindis šiltinti galima keliais būdais:

Naujai įrengiamos grindys šiltinamos izoliacijos sluoksnį paliekant už betono arba tarp lagių. Betonuojant naujas grindis įrengiamas uždarų porų poliuretano putų arba polistireno sluoksnis. Po to pilamas betonas. Tarp lagių galima naudoti purškiamas, birias arba lakštines medžiagas.

Birių ir purškiamų medžiagų privalumas - nereikia papildomai lyginti grindų dėl šiltinimo sluoksnio storio. Jeigu grindys yra tarp pirmo ir antro aukšto, jos galioja tie patys reikalavimai kaip ir tarpaukštinei perdangai. Svarbiausias aspektas - garso izoliacija. Tada geriausia rinktis ekovatą, atvirų porų poliuretano putas arba mineralinę vatą.

Jei yra oro tarpas tarp lagių ir grindų danga pakankamai gerai išsilaikiusi galima tarpą užpildyti elastingomis termoputomis. Jei danga susidėvėjusi, dangą rekomenduojama nuimti ir grindis apšiltinti užpurškiant ekovatos ar poliuretano putų, priklausomai nuo izoliacijos poreikio ar drėgmės pralaidumo svarbos. Senuose pastatuose dažna problema – didelis drėgmės kiekis grindyse, dėl drėgmės iš grunto.

Jei medinė konstrukcija stabili galima užpildyti didelius tarpus polistireno granulėmis jas tarpusavyje suklijuojant su elastingomis termoputomis. Jei konstrukcija nestabili, ją reikia pašalinti, apšiltinti polistirenu ir išbetonuoti.

Rekomenduojamos šiltinimo medžiagos renovuojant: poliuretano putatermoputaekovata, mineralinė vata.

Reikalinga nemokama konsultacija?

Kontaktinius duomenis rasite ČIA arba užpildykite konsultacijos formą.